Aktuality - článek

Bible a my


DiplomV pátek 30. 11. 2018 se naši žáci účastnili okresního kola soutěže Bible a my. I letos proběhla soutěž v budově Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži, kde jsme mohli zakusit milé přijetí i péči organizátorky Ing. Mgr. Věry Minaříkové a dalších zaměstnanců a také studentů gymnázia.

Přivítání i úvodní slovo, které zaznělo od otce Josefa Lambora, otce Petra Káni a pana ředitele AG Mgr. Jan Košárka, jsme vyslechli v aule. Ve školní jídelně napsali žáci test a pak je zde čekalo i občerstvení. Po pauze, během které byly opraveny testy, začalo finále. Do finále postoupilo prvních šest žáků z každé kategorie. Soutěžilo zde celkem 57 žáků a studentů z patnácti škol okresu Kroměříž ve čtyřech kategorií.

 

Naši žáci soutěžili v první, druhé a třetí kategorii. V první kategorii to byl Jakub Hubáček a Michaela Nečasová, která také postoupila do finále. Za druhou kategorii soutěžily Anna Kutálková a Iva Bekárková. Obě soutěžící postoupily do finále a postupují i do celostátního kola. V třetí kategorii soutěžil za naši školu František Kordík a Sebastian Sigmund. František postoupil do finále a také on se bude připravovat na celostátní kolo, které proběhne 22. března 2019 v Brně. Všem soutěžícím gratulujeme a děkujeme za jejich výbornou prezentaci naší školy.

 

P1040913

 

s. Oldřiška

 

 


Kalendář akcí


Fotogalerie

fotografiefotografiefotografiefotografie

koronavirus

 

koronavirus

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

banner