Aktuality - článek

Celostátní kolo soutěže Bible a my


AnnaV pátek 22. 3. 2018 se žáci naší školy účastnili celostátního kola soutěže Bible a my. Za druhou kategorii to byly Anna Kutálková a Iva Bekárková. A z třetí kategorie postoupil za naši školu František Kordík.

 

 

V letošním roce se celostátní kolo soutěže uskutečnilo na BiGy v Brně (Biskupské gymnázium). Využili jsme nabídky Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži a na soutěž jsme jeli s nimi. Děkujeme nejen vedení gymnázia, ale také panu Dvořákovi, který nás na soutěž vezl. Po přivítání hlavními organizátory Ing. Jiřím Hrabovským a Mgr. Petrem Tomečkem následovalo psaní testu pro první i druhou kategorii a současně probíhala v aule prezentace z Afriky. Povídání o Tanzanii si pro účastníky celostátního kola připravil pastor apoštolské církve Karel Fridrich, který zde působí jako misionář. Gratulujeme našim žákům za jejich výbornou reprezentaci naší školy, a zvláště Aničce Kutálkové, která postoupila do finále, kde získala třetí místo.

 

Anna

 

 

s. Oldřiška


Kalendář akcí


Fotogalerie

fotografiefotografiefotografiefotografie

koronavirus

 

koronavirus

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

banner