Aktuality - článek

Bible a my


bible-1846174_640I v letošním školním roce se naši žáci zúčasnili soutěže Bible a my. Školní kolo obsahovalo test znalostí z Bible. Z každé kategorie postoupili do okresního kola dva nejúzpěšnější žáci. Ze čtvrté třídy postouzpil Marian Sehnal, z páté třídy Jakub Hubáček, z šesté třídy Eliška Kutálková, ze sedmé třídy Veronika Motyčková, z osmé třídy Jakub Motyčka a z deváté třídy František Kordík.

Okresní kolo proběhlo na Arcibiskupském gmnáziu v Kroměříži. Po úvodním slovu následoval test. Šest žáků zkaždé kategorie, kteří nejlépe napsali test, postupovalo do finále. Tohoto finále se zúčastnili všichni naši žáci. Jakub Hubáček a Eliška Kutálková se ve finále umístili na prvním místě a proto je čeká celostátní kolo. Žákům gratulujeme a přejeme, aby se proně stala Bible knihou, která je bude provázet po celý život.

2f7bc216-ad28-4602-b9b3-82fc48e6be3b

 

s. Oldřiška

 


Kalendář akcí


Fotogalerie

fotografiefotografiefotografiefotografie

koronavirus

 

koronavirus

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

banner