Aktuality - článek

Úspěch v Kroměřížské liteře


knihyŽáci a žákyně 2. stupně se každoročně zapojují do literární soutěže Kroměřížská litera. Letošní ročník měl podtitul Hrdina v mých očích. Děti popisovaly a výtvarně ztvárňovaly hrdiny ze svého nejbližšího okolí, všímaly si hrdinství lékařů a sester v nemocnicích a jistě nepřekvapí, že pro některé z nich je v této složité době největším hrdinou Pán Ježíš.

 

V letošním ročníku naši žáci opět zabodovali, neboť si z okresního kola odnesli celkem 7 ocenění!

 

Kategorii komiks zcela obsadily naše sedmačky: Terezie Žvaková (1.místo), Šárka Měsícová (2. místo) a Eva Babuková (3. místo). Terezka k tomu přidala ještě 2. místo za poezii. Básní porotu zaujal také Šťepán Topinka ze 6. třídy, obsadil krásné 1. místo.

 

Próza zase patřila deváťačkám. Na příčku nejvyšší ve své kategorii dosáhla Veronika Woloszczuková a Nátálie Forýtková získala pomyslnou bronzovou medaili.

 

Je to myslím krásná tečka za studiem těchto děvčat na naší škole.

 

Všem oceněným gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

 

KM_Litera (1)

KM_Litera (2)

KM_Litera (3)

KM_Litera (4)

KM_Litera (5)

KM_Litera (6)

KM_Litera (7)

 

Mgr. Petra Sukupová


Kalendář akcí


Fotogalerie

fotografiefotografiefotografiefotografie

koronavirus

 

koronavirus

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

banner