Aktuality - článek

Kostelecký slavíček


Kostelecký slavíček

V úterý 27. října se 3 žáci naší školy zúčastnili 8. ročníku pěvecké soutěže pro žáky ZŠ „Kostelecký slavíček“ v Kostelci u Holešova. Soutěžící zpívají písně na mikrofon s instrumentálním doprovodem, který mohou mít nachystaný na CD, nebo mohou využít korepetice učitele či kamaráda.

Přestávky nám zpříjemnili výherci minulých ročníků, kteří účinkovali jako hosté, protože již jsou studenty SŠ. Výkony našich žáků byly povedené, Zdendovi Rolinkovi se podařilo roztleskat sál i porotu. Letošní ročník byl velmi napínavý, proto jsme nedočkavě čekali na vyhodnocení. Z naší školy porotu zaujala Maruška Štěpáníková, která soutěžila ve třetí kategorii a s písní Smutný kočičí život získala 2. místo. Gratulujeme!

Mgr. Iva Rudolfová


Kalendář akcí


Fotogalerie