Aktuality - článek

Naši žáci opět zabodovali!


hostyn_frMatice svatohostýnská zveřejnila výsledky literární soutěže pořádané na konci minulého školního roku. Tentokrát si naše děti velmi úspěšně poradily s tématem „Osobnost, která mě nejvíc ovlivnila“. Ve svých pracích vzpomínaly na lidi, kteří jim dokázali být oporou, příkladem nebo je něčemu novému naučili.

 

 

Námětem textů se tak stali jejich blízcí, vedoucí kroužků, učitelé či kněží. Letos byl z naší školy oceněn rekordní počet žáků.

Krásné 3. místo získala Anežka Hyánková, čestná uznání pak Alena Zemánková, Petr Lindner, Natálie Hanincová, Terezie Maitnerová, Tereza Kutálková, Anna Volejníková, Štěpán Janeček, Johana Švástová, Julie Gajdíková, Terezie Motyčková, Cyril Hudec, Anna Glacová, Pavla Nečasová, Jaroslav Frkal a Anna Akwei.

Všem oceněným žákům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Mgr. Petra Sukupová


Kalendář akcí


Fotogalerie

fotografiefotografiefotografiefotografie

koronavirus

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

banner