Aktuality - článek

Svátek poezie 2023


Svatek_poezie2Ve čtvrtek 16. 3. 2023 proběhlo v Domě kultury v Kroměříži okresní kolo v recitaci „Svátek poezie“. Naši školu reprezentovalo 10 žáků ve třech věkových kategoriích. Ve velké konkurenci ostatních soutěžících se naše děti neztratily. 1. místo obsadila Anastázie Gilíková z 2. třídy, 2. místo Eliška Tesařová ze 6. třídy a 3. místo Jan Chuděj také ze 2. třídy.

 

Obě děvčata postupují do krajského kola, které se uskuteční v Uherském Hradišti. Budeme jim držet palce. Velké poděkování ale patří všem recitátorům, kteří naši školu reprezentovali.

 

Svatek_poezie1

 

Svatek_poezie2

 

Svatek_poezie3

Mgr. Romana Blažková


Kalendář akcí


Fotogalerie

fotografiefotografiefotografiefotografie

koronavirus

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

banner