Aktuality - článek

Vítejte v novém školním roce 2023/2024


skola_2Milí žáci,

přejeme vám, abyste do nového školního roku vstoupili s nadšením a odhodláním. Každý nový rok je jako prázdná kniha, kterou můžete naplnit novými dobrodružstvími, znalostmi a zážitky.

Věříme, že každý z vás má v sobě skrytý obrovský potenciál a tento rok bude skvělou příležitostí ho rozvinout. Nebojte se nových výzev a učte se ze svých chyb, protože právě takovým způsobem rosteme a získáváme cenné zkušenosti.

 

Každý den je novou možností objevovat nové zajímavé věci, ať už ve škole, ve světě kolem nás, nebo sami sebe. Nezapomeňte si zachovat otevřenou mysl a pokládat otázky. Ptejte se, zjišťujte a zkoumejte – to je cesta k pravému poznání.

Zároveň ale nezapomínejte na radost a zábavu. Spolupracujte s kamarády, pomáhejte si navzájem a tvořte si nezapomenutelné vzpomínky.

Nežádejte od sebe nemožné, ale dávejte si jasně stanovené cíle. Každý krok vpřed, ať už velký nebo malý, je důležitý a přibližuje vás k úspěchu.

A pamatujte, že nejdůležitější je cesta samotná. Nebojte se riskovat a zkoušet nové věci, neboť i když by cíl mohl být vzdálený, bude to právě ta cesta, co vás obohatí a posílí.

Věříme, že společně uděláme z tohoto školního roku nezapomenutelný zážitek. Jsme hrdí na každého z vás a věříme, že dosáhnete skvělých výsledků.

Pojďme společně tvořit, objevovat a růst. Ať tento rok bude plný radosti, úspěchů a nových poznání!

S láskou a podporou, vaši učitelé.


Kalendář akcí


Fotogalerie

fotografiefotografiefotografiefotografie

koronavirus

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

banner