Aktuality - článek

Ohlédnutí za Živým betlémem


Betlem_17Ve čtvrtek 21. prosince 2023 se na Velkém náměstí v Kroměříži odehrálo jedinečné vystoupení, které připomínalo narození Ježíše Krista. Žáci naší školy se prezentovali prostřednictvím Živého betléma, a tím přinesli do srdcí návštěvníků pravou podstatu Vánoc.

 

Akce začala v dopoledních hodinách v 10:00 hodin, pokračovala ve 14:30 hodin odpoledne a zakončila se v 16:00 hodin. Tři různé časy umožnily co nejvíce lidem zúčastnit se této události a vnímat krásu živých scén představujících příběh o narození Ježíše Krista.

 

Žáci se do role postav z příběhu vánoční noci vžili s velkým nasazením a autentičností. Skvěle vybrané kostýmy a detailně připravené scény přenesly návštěvníky do doby, kdy se odehrála tato důležitá událost. Celý Živý betlém nejen připomněl vánoční poselství, ale také zdůraznil hodnoty lásky, víry a společenství.

Děkujeme všem absolventům naší školy za příjemné setkání a účast v odpoledním vystoupení.

 

Betlem_2

Betlem_1

Betlem_3

Betlem_4

Betlem_5

Betlem_6

Betlem_7

Betlem_8

Betlem_9

Betlem_10

Betlem_11

Betlem_12

Betlem_13

Betlem_14

Betlem_15

Betlem_16

Betlem_17

 

H. Gřivová

 

 


Kalendář akcí


Fotogalerie

fotografiefotografiefotografiefotografie

koronavirus

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

banner