Aktuality - článek

Naše škola byla loni v přijímačkách nejlepší v Kroměříži!


studentiPodle údajů CERMATu se Církevní základní škola v Kroměříži v přijímacím řízení na střední školy v loňském roce umístila na špičce v okrese.

V českém jazyce jsme obsadili vynikající druhé místo (od prvního nás dělila pouze desetina procenta). V matematice jsme obsadili pátou příčku, což je také výjimečný úspěch. V Kroměříži samotné se mezi prvními pěti školami v celkovém hodnocení neumístila žádná jiná škola.

 

Zmiňovaný výsledek je o to cennější, že naše škola neprovádí výběr do speciálních tříd, což je častá praxe jinde. Je třeba také uvést, že řada žáků s výbornými studijními předpoklady nás pravidelně opouští po sedmém ročníku, kdy taktéž po úspěšných přijímačkách přecházejí na Arcibiskupské gymnázium. Přesto se nám i pak daří udržet ve třídě vysokou studijní morálku, jak o tom vypovídají výše zmíněné výsledky.

Opět se blíží přijímací zkoušky. Doufáme, že i letošní deváťáci uspějí, a dostanou se tak na své „vysněné“ školy. Budeme jim držet palce!

 

Mgr. Petra Sukupová

 

(obrázek vytvořen AI, Bing)


Kalendář akcí


Fotogalerie

fotografiefotografiefotografiefotografie

koronavirus

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

banner