Aktuality - článek

Vernisáž výtvarné soutěže


vernisaz1Ve čtvrtek 20.6. proběhla ve skleníku Květné zahrady slavnostní vernisáž s vyhlášením výsledků výtvarné soutěže „PO STOPÁCH GÉNIA LOCI aneb objevujeme krásu barokní Kroměříže“, kterou vyhlásil Klub UNESCO Kroměříž pod záštitou starosty města Kroměříže.

 

Do této soutěže zaslalo své práce více než 200 žáků ze 16 základní a středních škol v Kroměříži. Odborná porota to opravdu neměla jednoduché. Máme velkou radost, že mezi třemi oceněnými ve své kategorii byli i žáci naší školy – Jan Gračka z 5. třídy a Patricie Jablunková ze 7. třídy. Na vernisáži, která potrvá až do konce srpna, však můžete vidět i další zdařilé práce žáků naší školy. Všem moc gratulujeme.

vernisaz1

vernisaz2

vernisaz3

vernisaz4

vernisaz6

Mgr. Romana Blažková


Kalendář akcí


Fotogalerie

fotografiefotografiefotografiefotografie

koronavirus

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

banner