Aktuality - článek

Naši žáci na Celostátní přehlídce církevních škol v Odrách


Ve dnech 19. – 21. 3. 2013 se konal v Odrách jubilejní XX. ročník Celostátní přehlídky církevních škol v ZUČ. V tomto roce se kromě tanečního kroužku „Kvítek“ vydali ukázat své umění i dva recitátoři z 9. třídy: Marie Štěpáníková a nakonec místo nemocného Dominika Skřičky se zúčastnil jeho bratr Benjamin ze 3. třídy.

Tentokrát nám trochu nevyšla cesta díky nečekané sněhové nadílce, kdy jsme na obou přestupních stanicích strávili vždy asi hodinu navíc :-). Neodradilo nás to a do Oder jsme v poledne dorazili. Maruška byla ihned na řadě, a přesto se jí přednes podařil tak, že ji porota vybrala do závěrečného galaprogramu, který byl přenášen televizí Noe, a kde také převzala i čestné uznání poroty. I ostatní účinkující z naší školy vystoupení pěkně zvládli, a proto si za ně i za celý společně prožitý den zaslouží velkou pochvalu.

s. Zuzana

Foto: P. Petr Kuník a s. Zuzana


Kalendář akcí


Fotogalerie

fotografiefotografiefotografiefotografie

koronavirus

 

koronavirus

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

banner