Aktuality - článek

Vyhodnocení výtvarné soutěže v Prostějově


Ve středu 3. dubna proběhla na Cyrilometodějském gymnáziu v Prostějově vernisáž výstavy výtvarných prací, na kterou byli pozváni i žáci naší školy. Žáci své výtvarné práce zaměřili na život Cyrila a Metoděje na Moravě. Jednalo se o výtvarnou soutěž, kterou vyhlásilo prostějovské gymnázium. Vernisáž začínala bohoslužbou slova. Po ní následovalo ocenění žáků. Při vernisáži byli vždy oceněni žáci, jejichž práce byla vybrána mezi tři nejlepší. Z naší školy se na 1. místě v 2. kategorii umístil Ondřej Sysel ze 4. třídy, 2. místo ve 3. kategorii získala skupinová práce žáků 6. třídy (Elišky Pifkové, Kristýny Suchánkové, Jakuba Daňka a Daniela Makového). Na chodbách gymnázia můžete shlédnout nejen vítězné obrázky, ale i řadu dalších vydařených prací.

s. Oldřiška


Kalendář akcí


Fotogalerie

fotografiefotografiefotografiefotografie

koronavirus

 

koronavirus

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

banner