Aktuality - článek

Lovci perel, aneb, potopme se do hlubin příběhů – vyhodnocení soutěže


Lovci perel na webLovci perel 116Naši milí čtenáři,

od října jste čtením nabízených knih „perlorodek“ a zpracováním úkolů navlékali svoje šňůry perel. Dozvěděli jste se mnoho nového. Rozvíjeli jste nejen své čtenářské schopnost, ale též při vypracování úloh jste uplatnili výtvarné dovednosti a zapojili jste svou fantazii. Někteří z vás po prvotním nadšení odpadli, další se postupně připojovali a pár vás vydrželo až do závěrečného finále, kdy jste si domů odnesli šňůrky perel různé délky i velikosti a drobné ceny.

Tak se mezi vámi našli nejvytrvalejší lovci perel, které vám představujeme.

Jako první se umístil Jan Čech z 5. třídy s 50 perlami, hned vzápětí za ním Jan Doubrava se 45 perlami a Maruška Pifková ze 4. třídy s 39 perlami.

Dalšími velmi šikovnými lovkyněmi byly Apolenka Čechová (20 perel) 3. třída, Markétka Ševčíková (20) 4. třída, Andrea Martínková (17) 4. třída a Verunka Motyčková (16) teprve ze 2. třídy.

Z prvního stupně lovili ještě Jakub Motyčka, Martin Chuděj, Nikol Benešová, Jan Mitrič, Iva Bekárková, Radim Martínek, Vojta Kapounek, Jarda Lecián, Filip Vrzal a Radim Vančura.

Na druhém stupni se do lovení pustili Anežka Procházková, Jan Sehnal, Lukáš Procházka, Janička Dvořáková a Pavlína Kordíková.

Z nižších tříd AG přispěli Katka Bartošková, Gábi Fiedlerová, Max Macháč, Eliška Pifková. Nejúspěšnější lovkyní ze starších dětí se stala Katka Konečná s 15 perlami ze státního gymnázia.

Všem úspěšným lovcům perel blahopřejeme a doufáme, že se v následujících ročnících zapojí další nadšení milovníci odvahy, dobrodružství a pokladů ukrytých v našich perlorodkách.

Knihovnice AG

Lovci perel na webLovci perel 090 Lovci perel na webLovci perel 100 Lovci perel na webLovci perel 105 Lovci perel na webLovci perel 106 Lovci perel na webLovci perel 107 Lovci perel na webLovci perel 108 Lovci perel na webLovci perel 111 Lovci perel na webLovci perel 114 Lovci perel na webLovci perel 116 Lovci perel na webLovci perel 117 Lovci perel na webLovci perel 120 Lovci perel na webLovci perel 123


Kalendář akcí


Fotogalerie

fotografiefotografiefotografiefotografie

koronavirus

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

banner