Aktuality - článek

Úspěch soutěži Svět očima dětí


Svet_ocima_deti_2015 (1)Pod záštitou Ministerstva vnitra proběhl letos již 12. ročník soutěže Svět očima dětí.  Pro děti 1. stupně bylo zvoleno téma „Bezpečná škola“ a „Čím budu až vyrostu“. V druhé kategorii soutěžící tvořili výtvarná a audiovizuální díla na téma „Bezpečná země“ a „Cizinci mezi námi“.

 

Naši žáci byli úspěšní v obou kategoriích, proto jsme byli pozváni 16. 6. 2015 do Prahy na předání cen. Před samotným vyhlášením jsme vyrazili prozkoumat krásy hlavního města. Po krátké prohlídce města jsme dorazili do Muzea policie ČR, kde Karel Voříšek moderoval slavnostní ceremoniál.

3. místo v mladší kategorii obsadily Kristýna Konopáčová a Justýna Gilíková. Ve starší kategorii si naši žáci zasloužili dvě ocenění. 3. místo získaly Romana Bereczová a Anna Pavlíková. Na závěr  policejní prezident předal ocenění Štěpánu a Josefu Sehnalovi, jako tvůrcům nejlepšího audiovizuálního díla.

Obtěžkáni krásnými cenami jsme si šli ještě prohlédnout Prahu z Hradčan. Gratulujeme žákům ke krásnému úspěchu a děkujeme paní učitelce Sukupové a Blažkové za vedení dětí.

Mgr. Jiří Rezek

Svet_ocima_deti_2015 (1) Svet_ocima_deti_2015 (6) Svet_ocima_deti_2015 (5) Svet_ocima_deti_2015 (4) Svet_ocima_deti_2015 (3) Svet_ocima_deti_2015 (2)


Kalendář akcí


Fotogalerie

fotografiefotografiefotografiefotografie

koronavirus

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

banner