Aktuality - článek

Hrajeme si s angličtinou


AJ3Ve středu 14.6.2017 se v Základní škole a Mateřské škole Rymice, okres Kroměříž uskutečnilo již osmé setkání žáků 4. a 5. ročníků, kteří si chtěli vyzkoušet své dovednosti v anglickém jazyce. Celkem se zúčastnilo 9 škol, úplných i neúplných z Holešovska, Hulína a Církevní základní škola Kroměříž. Naši školu reprezentovala Tereza Stachoňová a Iva Bekárková.

Nejprve žáci plnili pracovní list na základě audio-video nahrávky z interaktivní tabule, dále následovalo rozdělení žáků do dvojic a konverzace mezi sebou před  odbornou porotou, představení připraveného tématu, krátké informace o  své osobě a splnění jednoduché aktivity ke zvolenému tématu.Odborná porota ve složení PhDr. Mojmír Šemnický, Mgr. Věra Janíková  a Mgr. Petra Hradilová měla za úkol vybrat nejlepšího ze čtvrtého i pátého ročníku. V kategorii 4. tříd zvítězila naše žákyně Tereza Stachoňová, které patří obrovská gratulace a v kategorii 5. tříd si odnesla vítězství  domácí Michaela Petželová z Rymic. V závěru předseda poroty ocenil nejen výkony soutěžících, ale také práci všech pedagogů, kteří tak kvalitně připravili všechny žáky k tomuto setkání. Na památku dostali všichni zúčastnění nejen diplom, ale i věcné ceny v podobě česko-anglických knížek a USB flash disků.

Mgr. Věra Janíková

AJ1

 

AJ2

 

AJ3

 

AJ4

 

AJ5

 

AJ6

 

AJ7

 

 


Kalendář akcí


Fotogalerie

fotografiefotografiefotografiefotografie

koronavirus

 

koronavirus

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

banner