Aktuality - článek

Soutěž Lovci perel skončena a ceny rozdány!


Perly2III. ročník čtenářské soutěže Lovci perel 2017 skončil. Po celý půlrok žáci a studenti pozorně četli, zamýšleli se, kreslili, vyjadřovali své názory a postoje, vymýšleli své vlastní fantazijní světy, no prostě, vyplňovali hrací karty k jednotlivým perlorodkám, které si vybrali a přečetli.

 

Celkem se zapojilo 56 lovců z CZŠ a z AG.

V začínajících čtenářích si velmi dobře vedla Terezka Maitnerová z 1. třídy, Peťa Fajkus a Bětuška Vaňková. Na 1. místě v začínajících čtenářích s počtem 43 perel se umístila Maruška Škrabalová.

Ve třetí třídě si odnesl 2. místo s počtem 43 perel Jan Škrabal a Terezka Žvaková, která obsadila 1. místo a „nalovila“ 63 perel.

Největšími lovci na 1. stupni ZŠ se stali páťáci.

Na 1. místě se umístila Andrea Chmelařová s neuvěřitelným celkovým počtem perel 179 za 47 knih, dále v těsném závěsu na 2. místě to byla Veronika Vičarová a na 3. místě se 148 perlami Iva Bekárková. Jako velmi dobrý čtenář – lovec se osvědčil Martin Chuděj (56 perel), Apolenka Čechová (35 perel) a Jakub Motyčka (23 perel).

V kategoriii 2. stupeň ZŠ vyhrála Jana Dvořáková (64 perel) z 1. P, dále pak na 2. místě se umístily Justýna Gilíková ze 6. třídy a Nikol Nováková z 8. ročník,. Třetí příčku obsadily lovkyně Barbora Sedláčková (28 p.) ze 7. ročníku. a Anežka Procházková ( 26 p.) z 1. P.

Všem lovcům gratulujeme a přejeme pěkné chvíle s knihou přes prázdniny!

Knihovnice AG

 

Perly1

Perly2

Perly3

Perly4

Perly5

Perly6

Perly7

Perly8

Perly9

DSCN4409

DSCN4430 DSCN4438

 

 


Kalendář akcí


Fotogalerie

fotografiefotografiefotografiefotografie

koronavirus

 

koronavirus

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

banner