Aktuality - článek

Setkání žáků navštěvující náboženství – Den věřících dětí


Kvetna15V pátek 15. září se u příležitosti „Dne církevního školství“ zúčastní žáci 2. – 9. ročníku naší školy setkání pro žáky navštěvující náboženství.

 

Program:

7.50 – zahájení ve třídách

9. 00 – mše svatá v chrámu sv. Mořice, po ní přidělení vedoucích a odchod do Květné zahrady (I. a II. kategorie)

10. 45 – 12. 45 – program na stanovištích: Velký skleník 2. – 4. třída (I.), kolonáda a okolí 5. – 7. třída (II.), III. kategorie – 8. – 9. třída – „exkurze“ po třech křesťanských sborech, beseda v zámku, oběd a společná soutěž na probožství v zahradě.

14. 00 – 14. 45 – adorace a požehnání, po ukončení adorace odchází žáci naší školy domů

 

 

Děti budou s sebou potřebovat menší svačinu, pití, kopii průkazu pojištěnce a vhodné oblečení a obuv v případě deště. Oběd formou bagety a minerálky je zajištěn, včetně drobného odpoledního občerstvení.

 

 

Prosíme o odhlášení oběda v jídelně AG v pátek 15. 9. 2017.

 

 


Kalendář akcí


Fotogalerie