Jak zvířata spí
21.11.2017 -
Ve středu 15. listopadu jsme měli ve školní družině besedu s knihovnicí AG, paní Dvořákovou. Povídali jsme si o tom, jak zvířata spí, kolik spánku potřebujeme my a nakonec jsme si nakreslili obrázky o tom, jak spíme doma.
celý článek →












