Bezpečně na internetu
17.11.2017 -
O základních pravidlech bezpečného používání internetu se seznámili žáci 5. třídy naší školy v rámci besedy v knihovně AG s paní Dvořákovou. Povídali jsme si o dodržování důležitých pravidel a jednoduchých zásad, jako je např. ochrana svých osobních údajů, fotografií, o sociálních sítích, o tom, jak si nezavirovat počítač, i o falešných informacích na internetu.
celý článek →












