Čtvrťáci na dopravním hřišti
V pondělí 15. října se žáci čtvrtého ročníku zúčasnili výuky na dopravním hřišti v Kroměříži.
V první části se seznámili s bezpečným chováním na silnici, s dopravními značkami, s křižovatkami, s povinnou výbavou kola i se správným způsobem pohybu po komunikaci. Ve druhé části, která byla praktická se strážníky z Městské policie,
si vyzkoušeli jízdu po dopravním hřišti na kolech. V závěrečné části absolvovali i jízdu zručnosti.
V lednu se těšíme na další část výuky ve škole.
Mgr. Helena Gřivová









