Stravování – CZŠ POKYNY
Žáci CZŠ mají možnost stravovat se ve školní jídelně, která se nachází v budově školy. Žáci, kteří nastupují nově školní docházku a mají o stravování zájem, mohou vyřídit vše potřebné již v měsíci červnu NA POKLADNĚ Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži v úřední hodiny, tj. v pondělí a středu od 10:30-12:00 hod., nebo od 24. 8. 2020 pondělí až pátek od 10:30 – 12:00 a 12:30 – 14:00 hod.
Při přihlášení ke stravování až v září bude možné odebírat jídlo nejdříve po připsání finančních prostředků na stravovací konto.
CO JE POTŘEBA VYŘÍDIT:
1. Vyplnit a přinést přihlášku ke stravování
2. Na pokladně AGKM zakoupit ČIP v hodnotě 200,- Kč (100 Kč vratná záloha)
Pro objednávku stravy je potřeba nabít stravovací konto finančními prostředky a to BEZHOTOVOSTNĚ na účet číslo 2268721369/0800 (stav stravovacího konta lze sledovat přes internet). Prostředky se na stravovací konto studenta připisují do 5 pracovních dní od přijetí částky na účet školy. Proto naplňte stravovací konto s dostatečným předstihem například 15. srpna 2020
Cena oběda: 26,-Kč (1. stupeň) 30,-Kč (2. stupeň)
Nevyčerpané prostředky zůstávají na kontě strávníka a převádí se do nového školního roku.
POZOR! Stravu musíte objednat (není objednána automaticky, vybíráte ze dvou jídel):
1. buď přes internet www.strava.cz – STRAVOVACÍ KONTO (heslo obdržíte na pokladně při předání přihlášky)
2. nebo na dobíjecím terminálu v jídelně.
Při nejasnostech kontaktujte: Mgr. Václav Večeře, pokladna AG, telefon: 573 501 128, email: jidelna@agkm.cz
Podrobnosti ke stravování najdete na internetové adrese: www.agkm.cz/ag/jidelna.html
Přihláška ke stravování 1. stupeň ke stažení ZDE.
Přihláška ke stravování 2. stupeň ke stažení ZDE.
Další informace naleznete v prezentaci na stránkách AGKM zde.

