Projekt školní družiny „Zdravá strava“
Ve středu 5. května jsme ve školní družině měli projektový den. Povídali jsme si s panem Ing. Ondřejem Holasem, učitelem Vyšší odborné školy potravinářské a Střední průmyslové školy mlékárenské, jak zdravě jíst a hlavně kolik toho sníst, aby nám jídlo neškodilo. Zkusili jsme si také vytvořit výživovou pyramidu. Děkujeme.
A. Holasová




