Minulý týden žáci třetí třídy vyráběli náramky, které se budou prodávat na jarmarku na misijní neděli. Věříme, že i takto můžeme podpořit děti, které se nemají tak dobře, jako my. Děkujeme za sponzorské korálky i za odborné vedení paní Svobodové.












Mgr. Karolína Skřičková