Milion dětí se modlí růženec
Ve středu 18. října se žáci 5. – 9. třídy zapojili i v letošním školním roce v kostele P. Marie do celosvětové výzvy „Milion dětí se modlí růženec“. V loňském roce se této modlitební iniciativy účastnily děti ze 69 zemí. V letošním roce jsme svou modlitbu zaměřili na mír ve světě.
Foto: Mgr. Jiří Rezek






