Už se pomalu blíží advent a svatý Mikuláš a u nás v družině jsme zdobili perníčky, protože perníčky k Mikuláši patří. Musíme poděkovat paní Přikrylové, která pro nás perníčky upekla. Moc jsme si to užili a podívejte se, jak se nám to povedlo.







A. Holasová