Aktuality - článek

Školní družina na besedě v knihovně AG


Ve středu 20. prosince jsme byli se školní družinou na besedě v knihovně AG. Povídali jsme si o zimě, ale hlavně o Vánocích. Paní knihovnice nám přečetla příběh „Jak Kvak a Žbluňk trávili štědrý den“. Na závěr besedy jsme si vyrobili přáníčko – kometu.

 

 

 

A. Holasová

 


Kalendář akcí



Scio testování – naši žáci patří k nejlepším v kraji

 

Facebook Církevní ZŠ Kroměříž

 

Instagram Církevní ZŠ Kroměříž

 

YouTube Církevní ZŠ Kroměříž

 

koronavirus

 

Informace ohledně GDPR

 

sponzorství

 

Zlínský kraj - Dotace

 

Proškoly.cz