Děti ze školní družiny zpívaly koledy
V pátek 5. ledna jsme se byli se školní družinou podívat na stromeček, na který jsme vyráběli ozdoby. Navštívili jsme také nemocnici na Malém Valu a podívali se na jesličky. V kostele sv. Mořice jsme spočítali ozdobené stromečky a u kůru jsme si zazpívali koledy.
A. Holasová



