23. ledna se v rámci projektu „Ovoce a zelenina do škol“ nazvaného „Vitamínový den“ účastnili žáci naší školy setkání se zaměstnanci firmy MK Fruit s.r.o.
Obsahem krátké prezentace jednotlivých tříd byla jednak beseda o stravovacích návycích, dále praktické ukázky lisování ovocných a zeleninových šťáv a jejich ochutnávka, dále také ochutnávka RAW zdravého mlsání.