Letošní si zima si dávala načas. Sníh nasněžil až v polovině února a my jsme toho museli se školní družinou využít. Stavěli jsme sněhuláky v Podzámecké zahradě. I když jsme nedosáhli českého rekordu devět metrů, užili jsme si společně spoustu legrace.




A. Holasová