Velikonoční vyrábění 2018
Církevní základní škola v Kroměříži spolu s Farností P. Marie a SHM Kroměříž pořádá ve čtvrtek 29. 3. 2018 „Velikonoční vyrábění“. Přijďte si vyrobit jarní dekorace, velikonoční ozdoby a vajíčka. Srdečně jsou zváni i budoucí prvňáčci s rodiči.
Začátek v 8 hod. v kostele P. Marie v Kroměříži.
Malé občerstvení a tvořivé dílny proběhnou v CZŠ na Velkém náměstí.
Předpokládané ukončení kolem 12 hod.
Příspěvek 30,- dobrovolný.
Těšíme se na společné tvoření!


