Žáci třetí třídy předvedli dne 8. 3. v rámci Dne otevřených dveří pro své spolužáky z ostatních tříd projekt 12 měsíců.
Společně jsme se naučili písničku, seznámili se s jednotlivými měsíci v roce a zatančili jsme si. Děkujeme.








Mgr. Karolína Skřičková