Den ošetřovatelství
11. května v Domě kultury proběhl „Den ošetřovatelství“. Se školní družinou jsme si vyzkoušeli nepřímou masáž srdce, sluchadla pro lidi, kteří neslyší, správně si vyčistili zuby, svezli se na vozíčku pro osoby se zhoršenou mobilitou a podívali jsme se, jak funguje polohovací postel. Toto odpoledne jsme si moc užili.
A. Holasová























